Networking użytkowników linkedin w Warszawie

Chcesz otrzymywać w pierwszej kolejności informacje o biletach na kolejne spotkania?

Image
ZAREZERWUJ SWÓJ BILET
Click to play video

LinkedIn jest świetnym narzędziem do networkingu i nawiązywania relacji biznesowy. Mimo całego rozwoju technologicznego, wciąż warto poznać się twarzą w twarz.


Dlatego zapraszamy na spotkania LinkedIn Local Warszawa, gdzie poznasz na żywo innych użytkowników tego portalu.


Celem spotkania jest integracja i wymiana wiedzy. Dlatego merytoryczne prezentacje poświęcone skutecznym praktykom korzystania z LinkedIn, przeplatamy moderowanymi sesjami networkingowymi (przy SuperPower.coffee, kawie bezkofeinowej i herbacie) prowadzonymi przez Grzegorza Turniaka.Image

Agenda

Spotkamy w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 79


Plan spotkania 14.03.24


17:30 - 18:30 Rejestracja i networking przy SuperPower.coffee, kawie bezkofeinowej,

przekąskach od Kupca i herbacie


18:30 - 19:00 Patrycja Kaczor: "Ta lepsza strona LinkedIn w marketingu B2B w IT"


19:00 - 19:30 Martyna Goździuk: "10 kroków do owocnego związku z LinkedInem"


19:30 - 19:40 Anna Przybyll opowie krótki skecz od LinkedIn :)


19:40 - 20:20 Networking


Cena biletu: 79 PLN

ZAREZERWUJ BILET

Liczba miejsc ograniczona!

Biorąc udział w wydarzeniu wyrażasz zgodę na publikację przez organizatorów Twojego wizerunku w formie zdjęć lub wideo w celach promocyjnych wydarzenia w social mediach (Facebook, LinkedIn).

PRELEGENtki

Patrycja Kaczor - Partner w 0101marketing


pomaga klientom z branży IT skalować ich biznesy dzięki digital marketingowi. Jest pierwszą linią frontu pomiędzy klientem a specjalistami w zespole projektowym. Odpowiada za kompleksową koordynację wszystkich działań marketingowych, zaczynając od realizacji stron internetowych, przez identyfikację możliwości rynkowych, aż po opracowywanie strategii komunikacji marki, tworzenie materiałów marketingowych oraz efektywne zarządzanie kampaniami w różnych kanałach komunikacji. Patrycja dba o każdy detal, by zapewnić klientom maksymalny zwrot z inwestycji. Jej entuzjazm dla innowacji technologicznych i rozumienie trendów w branży IT, w połączeniu ze zwinnym podejściem do zarządzania projektami, gwarantuje elastyczność i dopasowanie do dynamicznie zmieniających się realiów rynkowych. Patrycja łączy w sobie strategiczne myślenie, kreatywność i technologiczne know-how, tworząc synergię, która napędza wzrost firm i buduje ich silną pozycję na rynku.

ImageImage

Martyna Goździuk - co-founder ViBRAND, firmy zajmującej się tworzeniem filmów i video marketingiem dla firm B2B.


Specjalizuje się w budowaniu zaufania. Pomaga małym i średnim firmom wystąpić krok przed szereg konkurencji i zdobywać uwagę potencjalnych klientów, pracowników czy partnerów, używając do tego video.


Uważa się za kreatywnego detektywa, który szuka w firmach tego, co mają wyjątkowego i wyróżniającego, aby móc zwiększać wyniki sprzedażowe i rozpoznawalność swojej firmy wśród potencjalnych klientów.


Linkedin jest jej głównym kanałem budowania marki i pozyskiwania klientów. Jest fanką social sellingu.Chętnie dzieli się wiedzą z zakresu budowania marki osobistej i pozyskiwania klientów na Linkedin. Występowała między innymi na największej polskiej konferencji dotyczącej Linkedina "Linkedin Local Virtual" organizowanej przez Sharebee.

ORGANIZATORZY

Image Image

PATRONI MEDIALNI

Image

Copyright Content Way Tomasz Maciejewski 2024

Wydarzenie odbywa się na licencji LinkedIn Local. Nie jest wspierane i sponsorowane przez LinkedIn. Regulamin Polityka Prywatności

FAQ

FAQ

Czy dostanę fakturę?

Oczywiście. Dane do faktury możesz dodać w procesie płatności


Dla kogo jest spotkanie LinkedIn Local Warszawa?

Jeśli interesuje Cię temat LinkedIn i chcesz zapoznać innych użytkowników tego portalu, to dla Ciebie!


Gdzie mogę śledzić terminy kolejnych spotkań LinkedIn Local Warszawa?

Jeśli nie możesz dołączyć do nas tym razem, a chcesz być na bieżąco do zapraszamy do śledzenia naszej strony na LinkedIn - LinkedIn Local Warszawa.PARTERZY TECHNICZNI

Image Image ImageImageImageImageImageImageImageImage
Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgod? na ich u?ycie.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu.